SSN Sports Blog

Biz Kimiz ?

REKK Sporcu Gıdaları Sn. R.Kürşad Kanık tarafından ARGE yatırımlarını yönetmek ve ürünlerini Dünya standartlarında üretebilmek, ayrıca bu sürecin devamlılığını sağlamak adına stratejik olarak üretim hattını 2015 yılında Eskişehir merkezli olarak kurmuştur. REKK Sporcu Gıdaları Kurulduğu günden bu yana beş yıl gibi kısa bir zaman içerisinde Sahip olduğu, ONYX, SSN (Sport Style Nutrition) BPN (Best Plus Nutrition) ve wheymarket.com, doğru ve kaliteli ürün, dürüst ticaret politikası, sektörüne yön veren yatırımları, müşteri memnuniyeti ile kendi alanında inovatif yenilikler getirerek Türkiye’nin hemen her yerinde, ulaşılabilir ve severek tüketilen sporcu gıdası olmayı başarmıştır.

2016 yılında ONYX Nutrition Markasını Polonya’da fason olarak ürettirip ithal ederek Türkiye’de satışını yaparken, aynı yıl içerisinde Marka transferi ve Millileştirme çalışmaları kapsamında yapılan bu yatırım, Avrupa’da ‘’ONYX’’ gibi değerli bir Suplement Markasının üretim reçeteleri ve prosesleri dâhil tüm haklarını satın alarak çok daha kolay ulaşılabilir olmasını sağlamış, Türkiye’nin Türk Sporcusuna kazandırılmış ilk markası olma özelliğini taşımakta olup, ‘’ONYX’’ Markası ürün çeşitliliğini artırmaya yönelik çalışmalarına ve ARGE yatırımlarına YÜKSEK PERFORMANS KESİN SONUÇ mottosu ile emin adımlarla devam etmektedir.

2017 Yılında REKK Sporcu Gıdaları ARGE ve Marka yatırımlarına devam ederek SSN (Sport Style Nutrition) Markasını kurmuştur. SSN (Sport Style Nutrition) REKK Sporcu Gıdalarının uzman üretim kadrosu tarafından, hammaddelerinin %60’oranını en yüksek kalite Türk malı, %40’oranını ise Avrupa, Çin, Hindistan gibi ülkelerden yine en yüksek kalite hammadde ithalatı yaparak tamamen alanında eğitimli ve uzman Türk iş gücünü kullanarak Türkiye’nin sevilerek tüketilen Markalarından biri olmayı hak etmiştir. SSN (Sport Style Nutrition) Markası ürün çeşitliliğini artırmaya yönelik çalışmalarına ve ARGE yatırımlarına SSN’LE GÜÇ SENDE mottosu ile emin adımlarla devam etmektedir.

REKK Sporcu Gıdaları 2020 yılı Marka ve ürün geliştirme yatırım planları kapsamında tamamen tüketicisinin taleplerini dinleyerek geliştirmiş olduğu BPN (Best Plus Nutrition) Markası ile gücüne güç katmaya devam etmektedir.

REKK Sporcu Gıdaları, e-ticaret yatırımları alanındaki girişimlerinden toptan satış kanalı platformu wheymarket.com üzerinden çoklu marka satışlarına devam ederken bu markanın franchising hizmetleri kapsamında talepte bulunan perakende bayilere ve spor salonu sahiplerine de destek vererek pazarlama ağlarını genişletmeye ve kazançlarına destek vermeye devam etmektedir. Wheymarket.com sitesine gerekli yetki belgeleri ile üye olan spor salonu ve bayiler kendilerine sunulan çeşitli ve çok avantajlı hizmet paketlerinden de yararlanabilmektedir.

REKK Sporcu Gıdaları, Supplement haricinde yapmış olduğu yatırımlar ile, diyet ketçap (FİTCHUP), Diyet Mayonez (Fitmayonez), Kahvaltılık Gevrekler, Yulaf Ezmeleri (Rice King, Oat King), Fıstık Ezmesi (SSN Süper Food Peanut Butter), bunun yanı sıra tekstil ürünlerinde, sporcu kullanımı için özel olarak T-shirt, Atlet, Eldiven ve büzmeli spor taşıma çantaları da üreterek bu alandaki ürün gamını her geçen gün genişletmeye ve birebir müşterilerinin taleplerini dikkate alarak büyümeye devam etmektedir.

REKK Sporcu Gıdaları kaliteli ve güvenilir üretim hattı, alanında uzman kadrosu, ayrıca sahip olunması güç birçok sertifikayı da almaya hak kazanmış bir Marka olmasından dolayı fason üretim talepleri doğrultusunda Nutrich Nutrition, GPN (Great Power Nutrition) Markalarına bu alanda destek vermektedir.

Sahip Olunan Belgeler;

QUALITY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFIED (ISO 9001:2015)

FOOD SAFETY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFIED (ISO 22000:2005)

ENVIRONMENTAL MANAGEMENT SYSTEM CERTIFIED (ISO14001:2015)

HAZARD ANALYSIS AND CRITICAL CONTROL POINTS CERTIFIED (HACCP)

GOOD MANUFACTURING PRACTICE CERTIFIED (GMP)

HALAL FOOD CERTIFIED (HALAL)

Kurulduğu günden bu yana kalitesinden, %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden, güvenilir ve dürüst ticaret politikasından hiçbir zaman ödün vermeden Türkiye’deki yatırım ve ARGE çalışmalarına tüm hızı ile devam eden REKK Sporcu Gıdaları istihdam ettiği 30 kişilik uzman kadrosu, sahip olduğu markalar, ONYX, SSN (Sport Style Nutrition) ve BPN (Best Plus Nutrition), Son teknoloji ile donatılmış üretim tesisleri, Türkiye Cumhuriyeti Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı ve yerel yönetimlerin kontrolü altında üretim yaparken, sahip olduğu tüm sertifikalar uluslararası akreditasyona tabi olmasıyla yeni kurulan dış ticaret departmanı aracılığı ile 2021 yılında Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihracata başlayarak Türk ekonomisine katkı sağlayarak büyümeye devam etmektedir.

REKK Sporcu Gıdaları, Perakende kanalı, Spor salonları ve son kullanıcı sporcu müşterilerine, firmamız Markalarını ONYX, SSN (Sport Style Nutrition) BPN (Best Plus Nutrition) wheymarket.com, tanıtmaya ve kullanmaya uygun görerek sürdürülebilir enerjimize ve gücümüze katkılarından dolayı teşekkürü bir borç bilir.

En İyi Seni Yaratmak İçin Her Zaman Yanındayız

REKK Sporcu Gıdaları

ONYX Nutrition

SSN (Sport Style Nutrition)                                                                                                                                                 Yönetim Kurulu Başkanı

BPN (Best Plus Nutrition)                                                                                                                                                           R. Kürşad Kanık

Wheymarket.com

Copyright © 2020, SSN Sport Style Nutrition, All Rights Reserved.